user_mobilelogo
Irydolog Krzysztof Żygadło

Krzysztof Żygadło

irydolog, dietetyk, trener

Umów wizytęCennik

Opinie

Poniżej przedstawione są opinie osób, które skorzystały z irydodiagnozy przeprowadzonej przez irydologa Krzysztofa Żygadło.

Treść opinii należy do konkretnych osób, które były na wizytach irydologicznych.
Administrator pozwala sobie pogrubić niektóre fragmenty treści opinii w celu ułatwienia czytania dużej ilości tekstu.

Dodaj opinię

Krzysztof Żygadło irydolog, dietetyk, trener

Kamila

Ocena: bardzo słaby1

Moja wizyta trwała około godziny, w jej trakcie pan Krzysztof wychodził na papierosa. Oprócz standardowych banałów takich jak to, że około godz. 16 robię się senna usłyszałam jeszcze kilka kwiatków językowych jak 'półtorej dnia' i 'nie będę się wtrancał'. Przez całą wizytę cierpliwie słuchałam co irydolog ma do powiedzenia: niestety wszystko się zgadzało tylko odwrotnie - nie mam nadczynności a niedoczynność tarczycy, nie cierpię na problemy gastryczne i nie nękają mnie problemy kobiece. Na koniec wizyty zadałam jedno pytanie dotyczące problemu, z którym przyszłam - alergii. Usłyszałam, że mam tylko nieznaczną alergię na kurz. Rzeczywistość była niestety zgoła inna - cierpiałam na uporczywe pokrzywki związane niemal z każdym rodzajem alergenów! Były dni kiedy moja twarz puchła nawet po paście do zębów.

Krzysztof Żygadło irydolog, dietetyk, trener

Marcin Kapuściński

Ocena: bardzo słaby1

Wizyta przebiegła dość sprawnie. Widać, że doktor ma dużą wiedzę. Co do samej wizyty nie mam zastrzeżeń, mam jednak do reszty. Obiecane wyniki badań i zalecenia doktor miał wysłać na maila w ciągu kilku dni, minął prawie miesiąc i po kilku wysłanych mailowo przypomnieniach i kilku telefonach nadal nic do mnie nie przyszło, zero kontaktu z jego strony. Albo Pan doktor nie zapisał moich wyników albo nie wie co mi przepisać. Więc jest to najdroższa i w sumie nic nie dająca wizyta u lekarza jaką do tej pory miałem.

Krzysztof Żygadło irydolog, dietetyk, trener

Barbara

Ocena: bardzo słaby1

Wyraźnie widoczny brak wiedzy medycznej oraz fizjologii człowieka, nieumiejętnosc odpowiedzi na konkretne wcale nie szczegółowe pytania. Była to moja n-ta wizyta u irydologa, ale pierwsza taka nieudana. Nie polecam. Barbara.

ODPOWIEDŹ IRYDOLOGA:

Krzysztof Żygadło

Utworzono: piątek, 02, październik 2015 10:22

irydolog Krzysztof Żygadło

Pani Barbaro, dziękuję za wyrażenie swojego zdania. Ucieszyła mnie Pani opinia, ponieważ strona z komentarzami była do tej pory nieprawdopodobnie pozytywna.

Zapraszam Panią na jeden z moich wykładów, lub na zajęcia praktyczne ze zdrowego gotowania. Pozwolą one Pani ocenić moją wiedzę i kompetencje.

Przykro jest mi słyszeć, że wciąż potrzebuje Pani pomocy i odwiedza wiele osób, ale powód znamy oboje. Polecam zastosować się do zaleceń i stosować zioła i preparaty zalecone w trakcie wizyty, a gwarantuję Pani, że dalsze szukanie pomocy nie będzie konieczne.

A dzisiaj pozostaje mi tylko życzyć Pani zdrowia, bo ono jest najważniejsze.

Umow wizytę