2.75 ( 8 głosów )
Irydolog
Umów wizytę
Irydolog nie udostępnia możliwości umówienia wizyty

HerbaMedica
plac Grunwaldzki 4, 40-127 Katowice

Kontakt

telefon: 600 954 XXX

 

Ocena

Ogólna ocena
2.75

Oceny użytkowników

1.00

Dajcie spokój beznadziejna ta Pani. Bada z jednego oka, poświęca na pacjenta aż całe 5 minut, a tyle bierze za wizytę. Już nie mówię, że bardzo niemiła i jak człowiek chce się coś dopytać, to jest opryskliwa i wredna. Tej pani terapie to dajcie spokój, prędzej człowieka wykończy. Ponadto byłem dla pewności u drugiego innego irydologa i ten drugi irydolog raz, że poświęcił mi ponad pół godziny, to dwa dużo więcej mi wytłumaczył i doradził i nie ma problemu z pomocą pacjentowi. Ta pani ceni się jak profesor medycyny. Nie polecam.

4.00

Jestem po pierwszej wizycie u p. Małgorzaty jedno mogę powiedzieć: strzał 100% w każdą dolegliwość, którą mam. Nawet tą najbardziej skrywaną np jak nerwica. Wizyta bardzo krótka tu się zgodzę. Pani raczej chłodna bez uśmiechu ale kompetentna i bardzo konkretna. Osobiście bardziej zależy mi na tym drugim. Przeżyłam szok, że z oczu tak wiele można się dowiedzieć. Zioło terapię oczywiście zastosuje.

5.00

Bardzo dobra wizyta. Pani Małgorzata jest konkretna, trafnie diagnozuje i przede wszystkim leczenie jest skuteczne. To nieprawdopodobne, ze potrafi wyczytać choroby z oczy i na dodatek wyleczyć ziołami. Polecam każdemu. Na pierwszej wizycie można przeżyć szok 😊

5.00

Wizyta trwała krótko, ale... zostały potwierdzone wszystkie moje choroby, których rozpoznanie trwało bardzo długo np serce około 2 lat, holter zakładany 5 razy, ukg także, rezonans magn serca. Nie zgadzam się z opiniami poniżej, że za mało czasu, że jest nieempatyczna itd. Konkretnie, szybko, bez uśmiechu, ale Pani irydolog odpowiedziała na każde moje pytanie, wytłumaczyła i rozwiała moje wątpliwości, nie namawiała do leczenia ziołami. Leczenie jest już inną sprawą- można samemu zdecydować, czy chce się zażywać lek na rp czy skorzystać z przepisu irydologa. Jeżeli za drogo, można przecież kupić zioła w innym sklepie. Polecam w 100%.

3.00

Powiem tak.. jeśli chodzi o diagnozę większość rzeczy się zgadzało, parę było jakby wymuszone na linii ognia, czyli, wyszło mi że mam zaburzony układ nerwowy - zgoda, ale od razu na linii - układ nerwowy usłyszałem że mam nerwicę, szybko się denerwuję itd, co jest zupełną nieprawdą, bo jestem wręcz czasem obojętny na jakieś stresowe sytuacje ;)

Powiem tak.. może i ma wiedze ale trochę zniechęca do siebie.. dlaczego ? wizyta tak szybka że nawet nie zorientowałem się kiedy koniec, a liczyłem na jakiś wynik na papierze, czy podsumowanie, cokolwiek,

80 zł za 10 minut,

i kartki papieru nie poświęcić żeby rozpisać człowiekowi zainteresowanemu swoim zdrowiem, co ma nie tak w organizmie - ZWŁASZCZA że pani Irydolog wykryła u mnie zaburzenia koncentracji i pamięci, co udzieliło mi się wręcz podczas badania, bardzo mało zapamiętałem z tego co mówiła bo byłem zszokowany sytuacją, czyli potraktowanie jak w NFZ, że człowiek nie ma się interesować tylko przychodzić na wizytę i oddawać swoje zdrowie w drugie ręce

aha, tak nawiasem już mówiąc.. pytając, czy pani Irydolog się kiedykolwiek uśmiecha ? wiem że każdy może mieć gorsze dni, ale chwilami czułem że najlepiej dla niej gdyby cała praca najszybciej się skończyła i żebym już kupił te zioła i wyszedł

Kompetencje dałem 4/5 bo wierze że pani Irydolog ma wiedzę.. ale podejście - przynajmniej dla mnie, człowieka o wrażliwym wnętrzu :), to takie średnie.

1.00

Beznadziejna! Nigdy na nic nie chorowałam i mam 35 lat to u lekarza byłam tylko z ciążami. Kilku znajomych tam poszło więc i ja mówię: może mam jakieś ukryte choroby. 80 zł za to, że Pani powiedziała (widząc sporą nadwagę) że boli mnie kręgosłup, że pachnę przed okresem (a kto nie puchnie?) Wybuchłam śmiechem, że hormony źle pracują, jak spytałam hormony czego to powiedziała: OGOLNIE. Że kiedyś pojawić się może drętwienie rąk (szkoda,że nie dodała: KIEDYŚ pani umrze😊)Bardzo żałowałam wizyty ale raczej tych pieniążków niż kabaretu który mi zafundowała.W DMIT w Zabrzu taniej wyjdzie bilet na kabaret Młodych Panów i trwa aż 2 godziny.

I tu nie masz racji., Ok. 20 lat temu byłem u irydologa i powiedział mi, że mam problem z kręgami piersiowymi. Miałem takie zdanie jak Ty, nic mnie nie bolało. Za ok. dwa lata potwierdziła się jego diagnoza. Ta metoda wyprzedza diagnozę, co będzie się działo w organizmie za jakiś okres i oczywiście to co jest na bieżąco.

1.00

Nie polecam. Pani nie zauważyła takiej choroby jak rak... Jest mnóstwo dobrych irydologów, a ta Pani się na tym po prostu nie zna.

2.00

Pomimo raczej trafnych diagnoz (raczej ponieważ po roku jest poprawa ale nie duża) muszę wystawić opinię negatywną. Pan Gosia traktuje pacjentów dosłownie z buta - zupełny brak zainteresowania obawami, opisem sytuacji itd. Po badaniu 'z oka' stawia diagnozę a na zadawane pytanie udziela odpowiedzi w sposób bardzo arogancki (coś a'la: no jak może Pan tego nie wiedzieć?) Pomimo kilku wizyt (średnio co 2 miesiące) nie pamięta pacjentów i mnie na piątej wizycie zapytała czy jestem pierwszy raz... ręce opadają.

Oceń

Back to Top
© 2024 Irydolog
Znajdź irydologa i umów się na spotkanie