3.75 ( 20 głosów )
Irydolog
Umów wizytę
Irydolog nie udostępnia możliwości umówienia wizyty

Gabinet
Sabały 28, 71-341 Szczecin

Kontakt

telefon: 604 232 XXX

 

Ocena

Ogólna ocena
3.75

Oceny użytkowników

5.00

Bardzo dobry lekarz. Byłem u niego kilkukrotnie. Pomógł mi bardzo gdy miałem obustronne zapalenie płuc oraz oskrzeli. Na mnie nie działał już żaden antybiotyk. Gdyby nie doktor, pewnie by mnie tutaj nie było. Polecam doktora Podzierskiego.

5.00

Parę lat temu byłam pacjentka doktora bardzo mi pomógł, gdzie nasza medycyna i lekarze zawodzą. Niestety choroba znowu mnie dopadła i po raz kolejny odwiedzę doktora Podzierskiego bo jestem przekonana że mi pomoże.

5.00

Bardzo sumienny i dokładny lekarz pomógł mi z wielu chorób i mojej matce przepowiedział kilka chorób które wyszły później - świetny znawca tematu.

4.00

Leczył moją Córkę i mnie.
Była to niemal ostatnia deska ratunku (medycyna oficjalna nic nie mogła...).
Córce pomógł połowicznie, mi w stu procentach na jedną z dolegliwości.
Lekarz kontrowersyjny co do metod leczniczych.
Jeden z ostatnich bastionów nadziei...

5.00

Lekarz z powołania! Pierwszy raz pojawiłem się na wizycie u Doktora z moją narzeczoną i byłem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy. Po dokładnym przebadaniu wyjaśnij dokładnie przyczynę choroby wraz z odpowiednio dobraną dietą i homeopatią, która zaczęła usuwać źródło problemu, gdzie inni lekarze nie dawali nawet żadnej nadziei zostawiając ją z tym problemem samą albo przepisując antybiotyki co było tak naprawdę przyczyną choroby autoimmunologicznej. Po trzech wizytach u Doktora stan się bardzo poprawił, wszelkie zaburzenia i alergię zniknęły. Nieuleczalne dzięki Doktorowi stało się uleczalne. Dodam jeszcze, że mi sam wiele pomógł w oczyszczeniu organizmu po antybiotykach. Dzisiaj zupełnie inaczej funkcjonuję, że zapomniałem nawet co to jest przeziębienie. Dziękujemy bardzo!

5.00

Bardzo dobry lekarz ma ogromne pojęcie i wiedzę odnośnie leczenia. Polecam każdemu takiego lekarza.

1.00

Woda z cukrem? Dziękuje - sama sobie w domu zrobię!

5.00

Wspaniały lekarz z mega doświadczeniem z szeroką wiedzą wykraczającą poza utarte schematy. Pacjent wychodzi z wiedzą, świadomością i z indywidualnym spojrzeniem na problem zdrowotny. Oby więcej takich specjalistów. Brawo doktorze. Dziękuje

5.00

Polecam lekarza. Do tego kontakt na 5+

5.00

Wspaniały lekarz godny polecenia. Posiada ogromną wiedzę w zakresie leczenia. Ma na uwadze dobro pacjenta, dlatego troszczy się o to aby pacjent wrócił do zdrowia. Zawsze jest gotowy służyć pomocą niezależnie od pory dnia. Dzięki Doktorowi poprawił się mój stan zdrowia oraz mojej rodziny. Dziękujemy za pomoc 🙂. Dodam jeszcze, że przy leczeniu bardzo ważna jest współpraca z lekarzem i cierpliwość. Wszystko zależy od stanu zdrowia pacjenta i dolegliwości, ale warto być wytrwałym bo efekty naprawdę są zadowalające :)

1.00

Żenujące zachowanie, cztery razy usnął podczas badania, wywiad, który może zrobić w 10 min przeciąga do godziny, udawacz. I bagatela 400 złotych za wizytę. NIE POLECAM.

5.00

Jestem pacjentką Dr. Podzierskiego już od wielu lat. Wyciągnął mnie już wiele razy z ciężkich stanów do "normalnego" życia. Uważam, że jest kompetentny z dużą praktyką w swoim fachu. Poleciłabym go każdemu, który szuka niekowencjonalnych metod leczenia w ciężkich, zagmatwanych stanach chorobowych.

5.00

Droktor jest rewelacyjny jeśli chodzi o choroby górnych dróg oddechowych, z poważnej anginy potrafi wyleczyć niemalże od razy bez użycia antybiotyków, które mają wiele skutków ubocznych. Jestem bardzo zadowolonym pacjentem od kilku lat. Polecam.

1.00

Też szukałem kiedyś pomocy u tego lekarza. Leczył mnie super!!! Ale z kasy. Zdecydowanie nie polecam!!!

5.00

Lekarz specjalista! choć dawno nie korzystałam z jego usług to polecałam go ludziom, którzy na prawdę potrzebowali pomocy i już nic i nikt nie mógł im pomóc w danym schorzeniu i oczywiście dr Leszek Podzierski podołał wszystkiemu!
Kiedyś jeździłam do doktora z dziećmi, ponieważ często chorowały na anginę nie pomagały już antybiotyki ani żadne inne lekarstwa, mój syn miał wtedy 4 latka teraz ma 25 lat i od tamtego momentu ani razu nawet nie bolało go gardło! Co najlepsze zażył tylko jedną kuleczkę leku, który zlecił doktor. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

1.00

Wysokiej klasy drogi szarlatan nastawiony na wyłudzanie pieniędzy za pomocą dziwacznych pseudomedycznych badań. Poza tym nieprzeciętne chamisko.

3.00

Leczyłem się przez 3 lata bez rezultatu. Przed leczeniem czułem się lepiej niż po leczeniu homeopatycznym dr Podzierskiego. W czasie konsultacji telefonicznych raczej zbywa pacjenta czasami jak się chce coś powiedzieć nie daje dokończyć tylko się wyłącza i trzeba dzwonić jeszcze raz.

3.00

Szukam w Szczecinie irydologa! Chcę zrobić sobie diagnozę irydologiczną (tylko! I nic więcej!) Zatelefonowałem pod wskazany numer: ...samej diagnozy irydologicznej nie robi tylko razem z biorezonansem i to kosztuje 150 zł. Szkoda? jakieś 5 minut badania i zawsze trochę pieniędzy by mu wpadło :) a 150 zł to uważam że za dużo tym bardziej że nie mam żadnych pewnych informacji o kompetencjach w tym zakresie.

3.00

Tragedia, więcej nie pójdę do tego lekarza i każdemu odradzę. Musiałam zacząć się leczyć kardiologicznie po jednej wizycie u tego Pana podał mi coś na język co rozregulowało mój organizm myślałam, że umrę w gabinecie! A doktor się zdziwił,że tak źle zareagowałam i jeszcze musiałam za to zapłacić,choć mi nie pomógł nigdy więcej!

3.00

Jedno co wyróżnia tego Pana doktora od innych lekarzy to wysokość stawki za wizytę. Zanim się zarejestrujesz zapytaj o cenę żebyś nie był zaskoczony.

Oceń

Back to Top
© 2024 Irydolog
Znajdź irydologa i umów się na spotkanie