4.00 ( 5 głosów )
Irydolog
Umów wizytę
Irydolog nie udostępnia możliwości umówienia wizyty

Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. T. Kościuszki 19, 40-049 Katowice

Poradnia Lekarska Wielospecjalistyczna Pro Familia
ul. Łętowskiego 16A, 40-648 Katowice

Gabinet
ul. Kościuszki 1a, 44-240 Żory

Kontakt

telefon: 505 213 XXX

Ocena

Ogólna ocena
4.00

Oceny użytkowników

5.00

U pani doktor razem z rodziną leczę się od kilkunastu lat. Dzięki leczeniu homeopatycznemu wielokrotnie udawało nam się zwalczyć infekcje wirusowe i nawet bakteryjne. Kompleksowe podejście w trakcie wywiadu pozwala na dobór odpowiedniego leku. W razie potrzeby zostajemy pokierowani na dalszą konwencjonalną diagnostykę medyczną. Pan doktor jest osobą z ogromnym doświadczeniem i życzliwym podejściem do pacjenta.

5.00

Homeopatia to nie placebo. Dr Hanna Chmiel-Pietriczenko dwukrotnie wyleczyła mojego psa, kiedy weterynarze nie mogli mi pomóc. Pierwsze było przewlekłe zapalenie ucha, gdzie objawy osłabły po trwającym 2 miesiące leczeniu weterynaryjnym, jednak stan zapalny ustąpił całkowicie dopiero po podaniu homeopatii. Od tamtej pory( 1,5 roku) pies nie ma żadnych z uchem. Drugi przypadek to bardzo poważne zapalenie gruczołów okołoodbytniczych, leczone przez Panią weterynarz ponad 6 tygodni trzema różnymi antybiotykami, bez powodzenia.Weterynarze sugerowali już tylko niepewny zabieg chirurgicznego usunięcia tych gruczołów. Dr Chmiel wyleczyła ten "beznadziejny przypadek"- bezinwazyjnie- w niecałe 2 tygodnie. Weterynarz, nieświadomy podanie homeopatii i odstawienia antybiotyków, potwierdził pełne wyleczenie naszego psa. Do tej pory nie ma nawrotów choroby. Szczerze polecam Panią Dr Chmiel-Pietriczenko. Leczymy się u niej od wielu lat, teraz już dosłownie Całą rodziną :-)

3.00

Byłem u Pani doktor kilka razy. Odnoszę jednak wrażenie, że za bardzo ufa metodzie irydologii. To jest niestety błąd. W leczeniu trzeba patrzeć szeroko, trzeba brać pod uwagę wszystkie czynniki. Umiejętne leczenie pacjentów to jest bardzo trudna sprawa. Z poważnych chorób Pani Doktor raczej nie wyleczy, z przeziębienia wyleczymy się sami. Plusem jest niski koszt wizyty i uprzejme podejście do pacjenta.

2.00

Wizyta lipiec 2012, pic na wodę. Pierwsze pytanie - co mi dolega? Potem wywiad i jak się okazało że nie wiadomo co mi jest a badania są ok to stwierdziła Pani Doktor ze to kręgosłup, więc zrobiłam prywatnie rezonans cena 600 zeta i nie ma tam nic niepokojącego co może powodować bóle brzucha, stwierdziła ze jajniki czyste a w rezonansie wyszły torbiele, one nie wywołują mojego bóla ale są. Minął, miesiąc a ja nadal nie wiem dlaczego boli mnie brzuch, liczyłam na pomoc irydologa ale się przeliczyłam. Nie polecam.

5.00

Pani doktor wymieniła wszystkie moje choroby, które mają potwierdzenie u innych lekarzy. Byłam bardzo zaskoczona trafnością diagnoz. Nie jestem jedynie przekonana co do leczenia preparatami homeopatycznymi.

Oceń

Back to Top
© 2024 Irydolog
Znajdź irydologa i umów się na spotkanie