4.14 ( 14 głosów )
Irydolog
Umów wizytę
Irydolog nie udostępnia możliwości umówienia wizyty

Pywatna praktyka lekarska
ul. Ludwika Zamenhofa 110, 20-453 Lublin

Kontakt

telefon: 817 486 XXX

 

Ocena

Ogólna ocena
4.14

Oceny użytkowników

5.00

Wspaniały lekarz.
Przeogromna wiedza, trafne diagnozy, życzliwy człowiek. Widać, że lubi ludzi i swoją pracę. Warto notować przekazywane informacje na wizycie. Nigdy nie spotkaliśmy, tak zaangażowanego lekarza. Chapeau bas :)

5.00

Jestem pod wrażeniem wszystko co do tej pory zostało u mnie stwierdzone metycznie i przez paru specjalistów wykrył i o 100%lepiej objaśnia nisz lekaże w przychodniach bardzo dobry kontakt z pacjentem niesamowity człowiek naprawdę jestem pod głębokim wrażeniem bardzo polecam ale tylko tym co nie boją się prawdy warto zainwestować parę groszy bo cena jest przystępna a i paragon otrzymałam.

5.00

Bardzo pomocny Pan, od razu rozpoznaje choroby i pomaga.

5.00

Jestem świeżo po wizycie. Byłam już 2 lata temu i wszystko się zgadzało dlatego dziś wybrałam się ponownie. Pan Doktor wyczytał to co mi dokucza. Po mojej pierwszej wizycie wybrała się także moja rodzina i kilka znajomych osób i byli zdziwieni jak Pan doktor zaczął wymieniać wszystkie ich dolegliwości i choroby. Polecam!

5.00

Polecam Pana Andrzeja J. bez wcześniejszego wywiadu, konsultacji potrafi odczytać dolegliwości z oczu. Inny lekarz, żeby postawić diagnozę zlecił masę badań, po których nie był do końca pewien. Pan Andrzej zleca wykonanie badań dla potwierdzenia diagnozy i dalszego leczenia. Polecam potrzebującym odwiedzić gabinet. Leczenie za zwyczaj odbywa się bez tych trujących antybiotyków (chyba że jest taka konieczność).

4.00

Wybrałam się na wizytę do doktora z powodu nawracających silnych bóli głowy, nawracającego kataru i ogólnie złego samopoczucia . Wcześniej chodziłam do kilku lekarzy którzy bez stawiania konkretnych diagnoz i bez zlecania badań przepisywali mi antybiotyki m.in. na zapalenie zatok. Antybiotyki nie pomagały wcale :/ Mój stan zdrowia znacznie się pogarszał.
Po roku takiego leczenia antybiotykami nie dającymi rezultatu dowiedziałam się o doktorze Jurkowskim. Stwierdziłam ze jak on mi nie pomoże, to nie pomoże mi już nikt inny. Wybrałam się na wizytę, na której doktor patrząc mi w oczy i nie pytając o nic, zaczął po kolei wymieniać co mi dolega.
Postawił diagnozę zlecił odpowiednie badania, które później potwierdziły z czym się borykam przez tak długi czas, wypisał odpowiednie leki ( w większości witaminy i leki ziołowe) .
Jeszcze nie wiem czy pomogą, bo dopiero jestem na początku leczenia, ale mam nadzieję, że się uda.
Jedyne co nie spodobało mi się na wizycie, to wrażenie jakby Panu doktorowi się strasznie spieszyło... Wizyta miała charakter, nazwałabym to nieco chaotyczny... Doktor mówi szybko, nie idzie bardzo tego wszystkiego dokładnie zrozumieć. Chyba będę musiała wybrać się do niego raz jeszcze w celu dokładnego wytłumaczenia mi jak dalej przyjmować lekarstwa.
Ale mam nadzieję, że moje zdrowie wróci do równowagi i znów będę mogła cieszyć się życiem :)

5.00

Bardzo polecam dr. Jurkowskiego. Powiedział o wszystkich moich problemach, szczególnie o tych które podejrzewałam,przepisał leki, uspokoił. Byłam zdziwiona że wie o moim samopoczuciu, bólach i wcześniej branych lekach... Człowiek spokojny, bardzo życzliwy, można mu zaufać. Przychodzą do niego nawet osoby z nowotworami. Kontrola za 2 miesiące. Bardzo dziękuje doktorze.

5.00

Polecam w 100%. Bardzo mi pomógł, miałam ciągłe mdłości przez kilka lat. Pan Jurkowski dobrał właściwe leki i po miesiącu dolegliwości ustąpiły. Okazało się też, że mam problemy z prawą nerką, czego inni specjaliści nie dostrzegli.

2.00

Nie polecam, nie dajcie się zwieść oszustowi. Dobry psycholog mówi o wielu chorobach, aż któraś wreszcie przypasuje pacjentowi. To wielkie czary-mary.

2.00

Nie polecam tego "lekarza". Wymyśla choroby na które moje dziecko nie chorowało, przypisuje leki które nie pomogą i nie zaszkodzą(placebo) i wszystkie na 100% a to co jest na prawdę poważne i zagrażające życiu nie widzi. Całe szczęście, że nie korzystałam więcej z porad tego pana bo nie wiem co by było z moją córką. Dobrze się zastanówcie zanim odwiedzicie tego "lekarza".

5.00

Polecam, bardzo dobry diagnosta. Poszłam do niego z bardzo silnymi migrenami oczywiście nie mówiąc co mi dolega. Zdiagnozował migrenę i zalecił 3 miesięczną kurację lekami. Od tamtej pory nie miałam ataku migreny. Profesjonalista!

5.00

Bardzo dobry lekarz, dużo się dowiedziałam o chorobach na które się leczę. Zwrócił uwagę na inne dolegliwości, które miałam i sobie bagatelizowałam. Otrzymałam leki, które biorę od miesiąca i lepiej się czuję. Polecam.

3.00

Byłem i odradzam. Rzeczywiście miły. Wchodzisz nic nie mówisz i od razu mówi co Ci jest. Co ciekawe bada w masce chirurgicznej na twarzy. Przyszedłem z problemami trawiennymi. Po przebadaniu wypisał mi leki i jeszcze wykrył problemy z nerką i ciśnieniem i kręgosłupem. Uśmiałem się bo nie trzeba być fachowcem by to stwierdzić. Po pierwsze jestem osobą otyłą i to od razu wiadomo że przy tego typu dolegliwościach są problemy z ciśnieniem i kręgosłupem. Zrobiłem prywatnie badania usg i badanie moczu by sprawdzić czy ta nerka to uszkodzona czy nie. Z wynikami poszedłem do normalnego lekarza rodzinnego - uśmiechnęła się i powiedziała że wszystko ok, a gdybym miał takie problemy co irydolog mówi to ledwo bym doszedł do przychodni, pokazałem też receptę przypisaną na te dolegliwości trawienne lekarz powiedział mi, że to są jakieś enzymy, które by spowodowały że prochy by trawiły za mnie i oczywiście poczuje się lepiej ale to mnie nie wyleczy.
Z problemami trawiennymi zgłosiłem się do gastrologa i tam po miesiącu kuracji wróciłem do normy.
Ludzie to jest bardzo sprytny facet i bardzo spostrzegawczy. Kojarzy fakty i umie je analizować.

2.00

Witam. Nie chcę Was martwić, ale nie jestem zadowolona z wizyty u pana A. Jurkowskiego, ponieważ to co mi powiedział może stwierdzić każdy lekarz ale i zwykły człowiek, bo wiadomo,że w określonym wieku dotykają nas choroby cywilizacyjne. Pan A. Jurkowski powiedział mi to samo co mogłam usłyszeć od zwykłego okulisty, ponieważ jak wiadomo w oku każdy nerw odpowiada za jakaś cześć ciała, także nie dowiedziałam się nic nowego... Dodatkowo dostałam plik recept na bardzo drogie leki... Co wiadomo, że nie każdego będzie stać na wykupienie ich. Reasumując nie polecam tego lekarza ponieważ nie dowiedziałam się nic nowego i co najważniejsze nie wykrył mi mojego problemu, także nie ma jak rutynowe badania w szpitalu, prześwietlenia, usg itp.

Oceń

Back to Top
© 2024 Irydolog
Znajdź irydologa i umów się na spotkanie